הומאופתיה

אז מה זה בעצם הומאופתיה?

ההומאופתיה הקלאסית הינה שיטת טיפול יחודית שהתגלתה בסוף המאה ה-18 על ידי סמואל האנמן. הומאופתיה מתייחסת לאדם כמכלול שלם.

ההומאופתיה רואה קשר הדוק בין כל חלקי הגוף והנפש, ולכן היא מתמקדת באדם עצמו ולא בסילוק הסימפטומים או בטיפול במחלה.

מיום היוולנו, אנו חשופים להשפעות סביבתיות, חלקן, יכולות להיות מזיקות כמו לדוגמא: זיהום אוויר, תזונה לקויה, שינויים קיצוניים בטמפ' ועוד ..

אנחנו מושפעים מהרקע הגנטי והמשפחתי שלנו ומאותו לחץ המאפיין את חיי היום יום המודרניים. הסימפטומים והתופעות מהם סובל החולה הינם ביטוי של חוסר איזון בגוף.

הרמדי ההומאופתית מפעילה את כוחות הריפוי הטבעיים שבגוף וע"י חיזוק כוחות הריפוי יכול האדם להתגבר על המחלות השונות. הטיפול ההומאופתי מתאים לכל שלבי החיים: הריון וינקות, ילדות (גיל ההתבגרות), גיל המעבר וגיל הזהב. הרמדיס ההומאופתית עשויות מחומרים שונים מעולם החי, הצומח והדומם אשר עברו תהליכי דילול וניעור רבים. יש להתאים את הרמדי ההומאופתית לכל אדם באופן אישי, ולכן יש להתייעץ עם הומאופת לפני כל שימוש ברמדי.

ואיך זה עובד?

נתחיל בפגישה אבחון ראשונה שאורכת בין שעה לשעה וחצי במהלכה אני אשאל שאלות ואת/ה תספר/י לי על עצמך. בתום הפגישה אקח את המידע, אעבד אותו ואבחר לך רמדי (תרופה הומאופתית) אחת מבין 5000 שקיימות. לאחר כחודש נעשה פגישת מעקב בה תספר/י לי מה עבר עליך בחודש האחרון ועל פי המידע שיתקבל אחליט כיצד להמשיך את הטיפול.

במהלך החודש יש לך את האפשרות (ואני ממליצה בחום שתנצל/י אותה) להתקשר אלי בכל שעות היממה לגבי כל שינוי במצבכם או כל שאלה שיש לכם.

עלויות:

פגישת אבחון: 700 ש"ח 
אפשרות להגעה לבית הלקוח בתוספת תשלום 
פגישת מעקב- 350 ש"ח 
הנחה לרוכשים פגישת אבחון +2 מעקבים מראש (1200 ש"ח במקום 1400 ש"ח)